Prekių katalogas

Pūstuvas siurblys akumuliatorinis STIGA VS 100e KIT

 • Pūstuvas siurblys akumuliatorinis STIGA VS 100e KIT

  Kodas: 271504198/ST
  Kaina 259 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  STIGA
  Tipas
  Akumuliatorinis
  Baterijos įtampa
  20 V
  Oro srauto greitis
  55 m/s
  Oro srautas vamzdyje
  9.6 m³/min.
  Komplektacija
  Su baterija ir įkrovikliu
  Baterijos talpa
  2 x 4.0 Ah
  Surinktuvės talpa
  45 L
  Svoris
  3.6 kg
 • STIGA VS 100e KIT - tai naujosios 100-osios E-Power kartos akumuliatorinis pūstuvas - siurblys, išsiskiriantis kompaktiškumu, lengvumu ir tyliu veikimu. Didžiausias privalumas, jog dirbant akumuliatoriniu įrankiu, nereikia rūpintis kuro papildymu ir aplink nesipainioja maitinimo laidai, kurie apribotų judesius.

  Variklio ir ventiliatoriaus padėtis oro srautą nukreipia viena tiesia kryptimi: tai reiškia, kad galėsite greitai ir lengvai išvalyti bet kokį lauko paviršių. Galima pasirinkti iš kelių skirtingų oro greičio nustatymų, priklausomai nuo paviršiaus ir apnašų lygio: mažiausias greitis - sausiems lapams išpūsti iš vejos ar takelių, didesnis greitis skirtas valyti purų sniegą, šlapius lapus ir kitoms sudėtingesnėms užduotims atlikti.

  Vakuumo antgalis įmontuotu specialiu mulčiavimo peiliuku susiurbia ir susmulkina lapus į talpų 45 litrų surinkimo krepšį. Dar vienas privalumas pūstuvo vamzdžio gale yra ratukai, kurie palengvina stūmimą kuomet surinkimo krepšys pildosi. Priklausomai nuo pasirinkto greičio gali dirbti nuo 18 min. iki 23 min. su pilnai įkrautu rekomenduojamu 100-osios serijos 4.0 Ah akumuliatoriumi.

  Kaip ir visi akumuliatoriniai įrankiai, turi papildomą užraktą, kuris apsaugo nuo atsititiktinio įjungimo. Puikiai subalansuota akumuliatoriaus padėtis ir svorio centras arti rankenos leidžia dirbti ilgiau nejaučiant nuovargio. Greito atlaisvinimo funkcija leidžia lengvai atjungti pūtimo antgalį nuo pūstuvo, taip sumažinant užimamą vietą kuomet įrankis nenaudojamas.

  Pateikiamas su dviem 4.0 Ah akumuliatoriais bei dvigubu įkrovikliu.

   

  Savybės

  Akumuliatorinis pūstuvas / siurblys

  Lengvai pasirinkite norimą funkciją, tarp pūtimo ir siurbimo. Yra įmontuotas specialus mulčiavimo peiliukas, kuris susmulkina lapus į talpų 45 litrų surinkimo krepšį.

  Komplektacija

  Du akumuliatoriai E 24 20 V - 4 Ah (sudėjus gaunasi 8 Ah), dvigubas įkroviklis C 215 D, surinkimo krepšys 45 litrų talpos.

  Skirtingi oro greičio nustatymai 

  Galima pasirinkti iš kelių skirtingų oro greičio nustatymų, priklausomai nuo paviršiaus ir apnašų lygio: mažiausias greitis - sausiems lapams išpūsti iš vejos ar takelių, didesnis greitis skirtas valyti purų sniegą, šlapius lapus ir kitoms sudėtingesnėms užduotims atlikti.

 • Alternatyvios prekės