Prekių katalogas

Pūstuvas akumuliatorinis STIHL BGA 300

 • Pūstuvas akumuliatorinis STIHL BGA 300

  Kodas: BA030115904
  Kaina 649 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Tipas
  Akumuliatorinis
  Baterijos įtampa
  36 V
  Pūtimo galia
  26 N
  Oro srauto greitis
  86 m/s
  Oro srautas vamzdyje
  970 m³/val.
  Komplektacija
  Be baterijos ir įkroviklio
  Svoris
  7.4 kg
 • STIHL BGA 300 - tai ant nugaros nešiojamas labai tylus ir galingas akumuliatorinis pūstuvas. Ženkliai sumažintas keliamas triukšmas su nauja STIHL triukšmo mažinimo sistema, kurios dėka sumažinus tam tikrus dažnius sukuriamas malonesnis garsas. Tuo pat metu valymo efektyvumas yra ypač aukštas (maksimalus oro greitis 86 m/s), tai reiškia, kad galite greitai ir lengvai nupūsti sunkius, šlapius lapus bei efektyviai išvalyti parkus, pievas, takus ir gatves.

  Galite patogiai nustatyti pūtimo galią atitinkamai valymo užduočiai. Tai leidžia valdymo rankena su pūtimo galios nustatymu ir LED indikacija.

  Akumuliatorinis pūstuvas STIHL BGA 300 yra su reguliuojamu pūtimo vamzdžio ilgiu. Tai padės ankštose vietose akimirksniu sutrumpinti pūtimo vamzdžio ilgį. Kompaktiška pūstuvo konstrukcija padės efektyviai dirbti, nes jums reikės mažiau vietos judant, pavyzdžiui, valant tarp stovinčių automobilių.

  STIHL BGA 300 svoris optimaliai paskirstomas ant pečių dėka ergonomiškos nešiojimo sistemos su patogiais pečių ir klubų diržais. STIHL BGA 300 pūstuvo veikimui reikalinga STIHL AR 2000L arba STIHL 3000L ant nugaros nešiojamas akumuliatorius, su kuriuo galėsite išnaudoti maksimalią pūstuvo galią. Pūstuve paruošta vieta STIHL Smart Connector 2 A priedėliui (priedėlis nepridedamas).

  Visi STIHL AP sistemos akumuliatoriniai įrankiai yra skirti profesionalams kasdieniam naudojimui net ir esant nepalankiam orui. IPX4 standartas užtikrina patikimą apsaugą nuo vandens purslų.

  Akumuliatorinis pūstuvas STIHL BGA 300 parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio.

   

   

  Savybės 

   

  pūstuvo triukšmo mažinimo sistema

  Triukšmo mažinimo sistema

  Mažiau trukšmo triukšmui jautriose zonose. Inovatyvi technologija žymiai sumažina garsą (garso galios lygį) gyventojams ir praeiviams, tuo pačiu metu trikdantys garso dažniai sumažinami taip, kad būtų sukurtas malonesnis garsas.

  greitas pūstuvo pūtimo vamzdžio ilgio reguliavimas

  Greitas pūtimo vamzdžio ilgio reguliavimas

  Patogu dirbti siaurose vietose. Galite greitai reguliuoti pūtimo vamzdžio ilgį, pavyzdžiui, naudoti siaurose vietose ar kampuose. Pūtimo vamzdžio ilgio fiksavimas pasukant žiedą. 

   pūstuvo pūtimo vamzdžio laikiklis

  Pūtimo vamzdžio laikiklis

  Paprastas transportavimas. Naudodami praktišką laikiklį, galite lengvai ir patikimai pritvirtinti pūtimo vamzdį tiesiai prie pūstuvo, kad galėtumėte įrenginį lengvai transportuoti, o pūtimo vamzdis netrukdytų.

  ergonominė pūstuvo nešiojimo sistema

  Ergonominė nešiojimo sistema

  Aukštos kokybės, ergonomiška nešiojimo sistema užtikrina aukštą darbo komfortą. 

  pūstuvo pūtimo jėgos palaikymo sistema

  Pūtimo jėgos palaikymo sistema

  Leidžia užfiksuoti bet kurią norimą pūtimo jėgą paspaudus mygtuką. Užfiksavus pūtimo jėgą nereikia visalaik laikyti paspaudus paleidimo svirties. Idealiai tinka su nešiojimo sistema. 

  paprastas pūstuvo pūtimo jėgos valdymas

  Paprastas pūtimo jėgos valdymas

  Siekiant efektyvumo išnaudoti akumuliatoriaus įkrovimo energiją, pūtimo jėgą galima pritaikyti atitinkamai užduočiai. Atitinkamą galios lygį rodo trys šviečiantys šviesos diodai. 

  beraktis pūstuvo valdymo rankenos reguliavimas

  Beraktis valdymo rankenos reguliavimas

  Valdymo rankena gali būti greitai ir lengvai reguliuojama be specialių raktų. Ją galima pritaikyti pagal kiekvieno naudotojo norus. 

  pūstuvas suderinamas su smart connector 2.0

  Suderinamas su Smart Connector 2.0

  Prietaisas yra paruoštas naudoti su „STIHL Smart Connector 2 A“ ir gali būti lengvai integruotas į STIHL connect sistemą.