Prekių katalogas

Pūstuvas akumuliatorinis HUSQVARNA Aspire B8X-P4A

 • Pūstuvas akumuliatorinis HUSQVARNA Aspire B8X-P4A

  Kodas: 9706204-02
  Kaina 139 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  i
  Gamintojas
  Tipas
  Akumuliatorinis
  Baterijos įtampa
  18 V
  Pūtimo galia
  8 N
  Oro srauto greitis
  40 m/s
  Oro srautas vamzdyje
  10 m³/min.
  Komplektacija
  Be baterijos ir įkroviklio
  Svoris
  2.0 kg
 • HUSQVARNA Aspire B8X-P4A - tai kompaktiškas ir efektyvus akumuliatorinis lapų pūstuvas su 3 galios režimais ir išmanaus sandėliavimo funkcija. Puikiai tinka nedidelėms erdvėms.

  Naudodami šį 18V akumuliatorinį lapų pūstuvą užtikrinsite tvarką savo sode. Galima nustatyti vieną iš 3 greičių, todėl galėsite nebijoti dirbti šalia gležnų gėlių, taip pat be vargo nupūsite nuo vejos net ir šlapius lapus.

  Dėl patogios minkštos rankenos ir gerai subalansuotos konstrukcijos pūstuvą lengva naudoti. Jis automatiškai išsijungia, jei paliekamas be priežiūros. Ištraukus vamzdį lengva sandėliuoti naudojant komplekte esantį kablį.

  Akumuliatorinis lapų pūstuvas suderinamas su 18V POWER FOR ALL aljanso akumuliatoriais bei įkrovikliais. POWER FOR ALL aljansas vienija didžiuosius gamintojus, kurių baterijos tinkamos naudoti tarpusavyje daugelyje sodo ir namų įrenginių. Todėl jums nebereikia pirkti akumuliatoriaus kiekvienam gaminiui atskirai.

  Akumuliatoriniai įrankiai Husqvarna Aspire suprojektuoti turint omenyje ankštas erdves. Todėl kiekvienas įrankis turi jam skirtą sandėliavimo kablį, kurį galima pritvirtinti tiesiai prie sienos arba naudoti su Husqvarna Aspire laikiklio sistema. Šį sandėliavimo įtaisą galima naudoti su visais sodo įrankiais ir su Aspire laikiklio sistema.

  Akumuliatorinis lapų pūstuvas HUSQVARNA Aspire B8X-P4A parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio.

   

   

  Ypatybės

  Pūstuvas akumuliatorinis HUSQVARNA Aspire B8X-P4A

  Daugiafunkcis režimas

  Nesvarbu, ar nuvalote nupjautą žolę, lapus, sniegą, ar šiukšles, Husqvarna Aspire pūstuvo pūtimo jėgą galite pritaikyti pasiringdami 3 žingsniais reguliuojamus greičio jungiklius.

  Pūstuvas akumuliatorinis HUSQVARNA Aspire B8X-P4A

  Kompaktiškumas

  Dėl visų Husqvarna Aspire gaminių kompaktiškumo ir mažo svorio jie yra manevringesni, be to, juose įdiegta daugybė novatoriškų Husqvarna technologijų - visa tai leidžia padidinti įrenginio našumą ir veiksmingumą bei užtikrinti puikius rezultatus jūsų sode.

  Pūstuvas akumuliatorinis HUSQVARNA Aspire B8X-P4A

  Intuityvumas

  Elegantiškas juodas Husqvarna Aspire gaminių dizainas papildytas oranžinėmis detalėmis, kurios intuityviai atkreipia dėmesį į operatoriui aktualias vietas. O dėl didesnio ergonomiškumo, pavyzdžiui, reguliuojamų rankenų, ir tvirtų medžiagų lengvai nudirbsite visus sodo darbus.

  Pūstuvas akumuliatorinis HUSQVARNA Aspire B8X-P4A

  Patogi vartotojo sąsaja

  Skaitmeninė vartotojo sąsaja leidžia lengvai įjungti ir išjungti įrenginį vienu mygtuko paspaudimu. Patogiai matysite savo įrenginio akumuliatoriaus būseną tiesiogiai ekrane, kad galėtumėte efektyviai planuotis užduotis ir įkrauti tik tada, kai reikia.

  Pūstuvas akumuliatorinis HUSQVARNA Aspire B8X-P4A

  Minkšta rankena

  Minkšta Husqvarna Aspire pūstuvo rankena užtikrina maksimalų komfortą dirbant.