Prekių katalogas

Purkštuvas rankinis nugarinis 12L Plus su manom. Gardena

 • Purkštuvas rankinis nugarinis 12L Plus su manom. Gardena

  Kodas: 9704777-01
  Kaina 14999
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Tipas
  Rankinis
  Talpa
  12 L
 • Ant nugaros nešiojamas purkštuvas Gardena Plus su slėgio manometru suteikia didelį patogumą purškiant didelius sodus.

  Jis idealiai tinka didesniems augalams, pavyzdžiui, vaismedžiams ar net vynmedžiams, kurie yra išsidėstę didesniuose plotuose. Ant nugaros nešiojamas purkštuvas siūlo didelį komfortą, o tai labai palengvina sodo darbus ir jūsų savijautą.

  Jame yra slėgio manometras, leidžiantis kontroliuoti slėgį purkštuve. Dėl ergonomiškos talpyklos formos ir paminkštintų nešiojimo diržų, jį labai patogu nešioti. Purkštuvas vienodai tinka tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams.

  Didelė anga leidžia labai lengvai užpildyti indą. Be to, pridėtas filtras neleidžia pašalinėms medžiagoms patekti į konteinerį, todėl purkštukas visuomet išliks švarus.

  Purškiamasis antgalis taip pat praktiškai pritaikomas. Jį galima prailginti, todėl padidėja purškimo spindulys, kad galėtumėte pasiekti toliau nuo jūsų esančius lapus. Purškiama dulksna taip pat tinka laistymui. 

   

  Ypatybės

   

  Purkštuvas Gardena Plus Viskas matoma
  Manometro dėka purkštuvo slėgis visada kontroliuojamas. Jei jis kada nors nukristų žemiau reikalaujamo lygio, galite vėl lengvai padidinti slėgį. 
  Purkštuvas Gardena Plus Didelis komfortas
  Ant nugaros nešiojamas 12 litrų purkštuvas Gardena Plus yra ypač patogus nugarai dėl savo ergonomiškos formos ir paminkštintų nešiojimo diržų. Be vargo galėsite atlikti daugiau laiko reikalaujančias užduotis. 
  Purkštuvas Gardena Plus Sukurtas tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams
  Dėl diržų pečiams, kuriuos galima uždėti iš abiejų pusių, ant nugaros nešiojamas purkštuvas tinka tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams. 
  Purkštuvas Gardena Plus Didelis pasiekiamumas
  Teleskopinio purkštuvo koto dėka gaminio valdymas yra ne tik lengvas, bet ir pasiekiamas didelis purškimo spindulys. Purškimo antgalis leidžia pasiekti lapus, esančius toliau nuo jūsų. 
  Purkštuvas Gardena Plus Lengvas pripildymas
  Dėl didelės angos užpildyti purkštuvą yra labai patogu. 

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.