Prekių katalogas

Pjoviklis velėnos K-PRO 25 su GX25

 • Pjoviklis velėnos K-PRO 25 su GX25

  Kodas: MK010260H
  Kaina 599 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Variklis
  Honda GX25
  Galia
  0,72 kW
  Svoris
  8,7 kg
 • Vejos pakraščiai yra vieni iš sunkiausiai prieinamų ir nupjaunamų vietų. Tose vietose, kur net geriausios vejapjovės ar trimeriai sunkiai bepadės, šis vejos pakraščių lyginimo įrenginys bus tikras pagalbininkas.

  Su K-25 lengviau manevruoti bei pjauti velėnos kraštą net sunkiai pasiekiamose vietose (pvz. palei sienas, gyvatvores, gėlynuose, aplink medžius, palei bordiūrus ar trinkeles). 

  Veja nebeaugs ten, kur nepageidaujate o kraštai atrodys idealiai. Tinka profesionaliam naudojimui, lengva transportuoti, ypač patvarus korpusas, turi 4 amortizatorius.


  MK010260H_003.jpg

  Reguliuojama rankena

  Reguliuojamas rankenos aukštis suteikia operatoriui patogumo valdant pjoviklį. Specialios formos rankena užtikrina, kad operatorius patogiai valdys mechanizmą nepažeisdamas vejos pakraščio. Net 6 reguliavimo pozicijos.

  MK010260H_002.jpg

  Reguliuojamas pjovimo kampas

  Reguliuojamas pjovimo kampas leidžia dar geriau pasiekti sunkiai prieinamas vietas o taip pat apsaugo velėnos pjoviklį nuo pažeidimų galinčių atsirasti pjaunat prie bortelių ar nelygių paviršių.