Prekių katalogas

Kuprinė baterijų STIGA BH 900e

 • Kuprinė baterijų STIGA BH 900e

  Kodas: 279050008/ST
  Kaina 239 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kęstučio g. 1D
  Molėtai, Aplinkkelio g. 157

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Baterijos įtampa
  48 V
  Svoris
  3.9 kg
 • STIGA BH 900e - tai akumuliatorių kuprinė, skira naudoti su STIGA 900-osios, 700-osios bei 500-osios serijos įrankiais prijungus bet kurios talpos akumuliatorius.

  Šis ergonomiškas maitinimo šaltinis leidžia laisvai judėti sode - o besibaigiant veikimo laikui, tiesiog perjungti antrąją bateriją ir dirbti toliau. Norint maksimalios galios, rekomenduojama naudoti du 48 V - 7.5 Ah talpos akumuliatorius. Padvigubinus galią, darbo sesijos paverčiamos į kur kas produktyvesnes ir patogesnes.

  Minkštas petnešas ir ergonomiškus juosmens diržus lengva prisitaikyti prie kūno, susireguliuojant juos patogiai darbinei padėčiai. Abiejose pusėse esančios maitinimo laido tvirtinimo vietos palengvina įrankio naudojimą tiek dešiniarankiams tiek kairiarankiams naudotojams.

  Nesvarbu, ar pasirenkama naudoti vieną ar du akumuliatorius, gaunama subalansuota energija - tai suteikia galimybę susikaupti ties atliekamu darbu. Visuomet matomas įkrovos lygis bei kontroliuojama galia. Keturi šviesos diodai rankinio įrankio intuityvios klaviatūros skydelyje rodo bet kurio naudojamo akumuliatoriaus įkrovos lygį. Taigi, kai vienas išsikrauna, tereikia tiesiog pasukti jungiklį, esantį kuprinės apačioje, nenusiimant visos kuprinės, kad pakeisti akumuliatorių.

  Naudojant visus rankinius 900-osios serijos įrankius, kuprinės tiesioginį maitinimo laidą reikia prijungti prie to įrankio ir pradėti darbą. O naudojant vieną iš 500-osios arba 700-osios serijos rankinių įrankių naudojamas adapteris, prie jo prijungiant maitinimo laidą.

  Tinka visos STIGA 500 - 900 serijos baterijos. Baterijos ir įkrovikliai parduodami atskirai.