Prekių katalogas

Komplektas sodo vertikalus Nature Up

 • Kraunamos nuotraukos

  Komplektas sodo vertikalus Nature Up

  Kodas: 9676931-01
  Kaina 55 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
 •  

  „GARDENA NatureUp“! Vertikalus bazinis rinkinys yra universali sistema, paverčianti plikas sienas akį traukiančiais meno kūriniais, apželdinant gėlėmis, žolelėmis ir daržovėmis. Visa tai padaroma greitai, nesudėtingai ir beveik be jokių pastangų. Sujungimai su loveliais/ segmentais, pagamintais iš aplinkos poveikiui atsparaus plastiko. Tai yra modulinė, išplečiamoji sistema, kurią galima sujungti nenaudojant jokių įrankių. Segmentai gali būti dedami ant grindų arba saugiai tvirtinami prie sienų. Drenažo sistema užtikrina, kad nė vienas lovelis/ segmentas nebūtų perpildytas vandeniu. Vandens perteklius surenkamas į apatinio padėklo surinkimo talpyklą. Dėl to siena ir grindys visada lieka švarios. Rinkinį sudaro 3 vertikalūs loveliai/ segmentai, 3 dangčiai, 1 apatinis padėklas ir 12 jungiamųjų spaustukų.


  Mažas plotas – didelis poveikis.jpg

   

  Mažas plotas – didelis poveikis

  Žaliąsias sveikatingumo oazes galima skurti net mažiausiame plote, nes „NatureUp!“ reikia labai nedaug vietos.

  Individualus dizainas.jpg

   

  Individualus dizainas

  Lanksčioji sistema suteikia daug galimybių, nes ją galima   suskirstyti į modulius. Lovelis gali stovėti ant žemės arba   būti patikimai pritvirtintas prie sienos.

  Puiki drenažo sistema.jpg

   

  Puiki drenažo sistema

  Drenažo sistema, įrengta kiekviename kampiniame lovelyje,  užtikrina apsaugą nuo užtvindymo. Perteklinis vanduo paskirstomas kontroliuojamu būdu ir surenkamas į   specialų padėklą, esantį grindų plokštėje. Tokiu būdu siena   ir grindys visuomet lieka švarios, o bakterijos ir mikrobai   nepatenka iš vieno lovelio į kitą.

  Laistymas be rūpesčių.jpg

  Laistymas be rūpesčių

  Siekiant užtikrinti optimalų vandens tiekimą, „NatureUp!“   taip pat galima naudoti su koordinuoto laistymo rinkiniu ir   prijungti vandens kompiuterį (pasirinktinai).

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje