Prekių katalogas

Husqvarna Aspire™ akumuliatoriniai sodo įrankiai

Mėgaukitės darbu sode naudodamiesi kompaktiškais ir efektyviais įrankiais


Husqvarna Aspire™ – naujas efektyvių sodo įrankių asortimentas, pasižymintis kompaktišku, lanksčiu dizainu ir išmaniomis detalėmis, kad darbas sode būtų malonus. 18 V POWER FOR ALL akumuliatorių sistema užtikrina tikrą belaidį patogumą ir puikų veikimą. Puikus pasirinkimas norintiems paversti savo sodą nuostabia vieta mažiausiomis darbo pastangomis.

 


IŠMANŪS, VIETĄ TAUPANTYS SODO ĮRANKIAI

Susipažinkite su naujais išmaniaisiais Husqvarna Aspire™ akumuliatoriniais sodo įrankiais – kompaktiški, efektyvūs, lengvai sandėliuojami, intuityviai valdomi ir išsiskiriantys grakščiu juodu dizainu.
 

HUSQVARNA ASPIRE™ SODO ĮRANKIŲ ASORTIMENTAS

IŠBANDYKITE LANKSČIĄ GALIĄ

18 V POWER FOR ALL aljansas – viena iš didžiausių pasaulyje skirtingų gamintojų įrenginiams tinkanti 18 V akumuliatorių sistema, kad galėtumėte atlikti įvairius darbus namuose ir sode. POWER FOR ALL aljansas vienija daugybę žinomų prekių ženklų, tokių kaip Husqvarna, Bosch, Gardena, Wagner ir Rapid. Jei jums tinka, visiems sodo įrankiams reikės tik vieno įkroviklio ir vieno akumuliatoriaus.
 


HUSQVARNA ASPIRE™ ĮRANKIŲ PRIEDAI

KOKIA AKUMULIATORIAUS VEIKIMO TRUKMĖ?


Žinome, kad tikitės galingo akumuliatoriaus, kuris nuolat užtikrina puikius rezultatus. Būtent todėl 18 V POWER FOR ALL akumuliatorius išsiskiria optimizuotu našumu, svoriu ir veikimo laiku. Konkreti veikimo trukmė priklauso nuo turimo gaminio ir akumuliatoriaus. Peržiūrėkite lentelę, kurioje pateikiama numatoma kiekvieno gaminio ir akumuliatoriaus derinio veikimo trukmė.