Prekių katalogas

Motopjaustytuvas STIHL GS 461

 • Motopjaustytuvas STIHL GS 461

  Kodas: 42520116300
  Kaina 2149 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Variklis
  2-MIX
  Cilindro darbinis tūris
  76.5 cm³
  Galia
  4.3 kW
  Svoris
  7.6 kg
 • Profesionalus benzininis motopjaustytuvas STIHL GS 461 idealiai tinka pjauti betonui, mūrui, betoniniams ar ketaus vamzdžiams ir kita. GS461 - tai motorinio pjūklo ir pjaustytuvo derinys: tokiu principu yra sukurtas naujasis STIHL pjoviklis.

  Pasižymi geru galios ir svorio santykiu, dideliu pjovimo gyliu, galimybe atlikti tikslius pjūvius kampuose ir sunkiai prienamose vietose. Pjovimo juosta pritaikyta sunkiam darbui. Jos priekyje yra nukreipti vandens kanalai gersniam aušinimui. Speciali deimantinė pjovimo grandinė variklio galią paverčia optimalia pjovimo galia.

   

  Savybės

   

  Motopjaustytuvas STIHL GS 461

  Sumažinto išmetimo variklio technologija

  STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II. 

  Motopjaustytuvas STIHL GS 461

  Dekompresinis vožtuvas

  Dekompresinis vožtuvas yra lengvo užvedimo sistemos dalis. Vožtuvą reikia nuspausti prieš užvedant variklį, kad reikėtų mažiau pastangų patraukti starterio virvutę. Jis yra pusiau automatinis, jį reikia nuspausti prieš užvedant, bet pats užsidaro, kai variklis užsiveda.

  Motopjaustytuvas STIHL GS 461

  Antivibracinė sistema

  Intensyvi motorinių įrankių vibracija rankenose įtakoja rankų kraujagyslių veiklą. Dėl to STIHL gamintojas sukūrė efektyvią antivibracinę sistemą, kuri sumažina variklio virpėjimą ir vibraciją rankenose.

  Motopjaustytuvas STIHL GS 461

  Apsauginis žvaigždutės dangtelis su vandens valdymu

  Pro apsauginį žvaigždutės dangtelį einantis vanduo puikiai nuslopina dulkes. 

  Motopjaustytuvas STIHL GS 461

  36 GBM deimantinė betono grandinė

  Specialiai sukurta GS 461 pjūklui grandinė, su iš anksto pagaląstomis deimantinėmis plokštelėmis, skirtomis šlapiam akmens pjovimui. Grandinė perduoda didžiausią galią nuo pat pirmo įpjovimo, taip suteikdama greitą bei sklandų drėgno betono, akmens, mūro pjovimą.

  Motopjaustytuvas STIHL GS 461

  Rollmatic G pjovimo juosta

  Ši pjovimo juosta su vandens tiekimo sistema yra specialiai sukurta naująjam GS 461 pjūklui. Ji turi sutvirtintą pjovimo takelį bei dvi papildomas skyles, skirtas grandinės patempimui. 

  Motopjaustytuvas STIHL GS 461

  Guminė apsauga

  Pjaunant arti sienų, kai su pjovimo juosta yra maksimaliai giliai pjaunama, ši, guminė apsauga saugo variklį.

 • Alternatyvios prekės