Prekių katalogas

Traktorius HUSQVARNA Rider P535HX

 • Traktorius HUSQVARNA Rider P535HX

  Kodas: 9679855-01
  Kaina 34999 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Variklis
  Kubota, D1105
  Cilindro darbinis tūris
  1123 cm³
  Variklio galingumas
  18.7 kW
  Pjovimo plotis
  132 - 180 cm
  Pjovimo aukštis
  30 - 112 mm
  Pjovimo būdai
  Mulčiavimas / galinis išmetimas
  Transmisijos tipas
  Hidrostatinė, AWD
  Pavarų valdymas
  Pedalais
  Peilių įjungimas
  Elektrinė sankaba
  Važiavimo greitis
  Pirmyn (0 - 19.5 km/h)/ atgal (0 - 11 km/h)
  Nenupjautos vejos apsisukimo skersmuo
  58 cm
  Variklio tepimo tipas
  Slėginis
  Kuro tipas
  Benzinas
  Kuro bako talpa
  23 L
  Svoris
  790 kg
 • HUSQVARNA P 535HX - tai hibridinis traktoriukas su priekyje sumontuotu pjovimo agregatu. Idealiai tinka prižiūrėti didesnes vejas ir parkus, o dėl efektyvaus darbo taupo operatoriams brangų laiką.

  Du elektriniai varikliai per varomasias ašis perduoda galią į ratus, o kardaninį veleną, hidrauliką ir elektros generatorių varo dyzelinis variklis. Dviejų energijos šaltinių ir didelio efektyvumo hibridinė sistema suteikia nepaprastą galią, taip pat neprarandant kompaktiškumo ir manevringumo. Elektriniai varikliai sumažina transporto priemonės degalų sąnaudas, išmetamą CO2 ir eksploatacines išlaidas.

  Ergonomiška vairuotojo sąsaja su moderniais grafiniais ekranais ir lengvai pasiekiamais valdikliais, užtikrina patogų važiavimą ilgomis darbo valandomis. Įmontuotas ryšio modulis leidžia prisijungti prie Husqvarna Fleet Services™.

  HUSQVARNA P 535HX gali būti komplektuojamas su didelio pločio vejos pjovimo agregatais iki 180 cm, užtikrinančiais puikų rezultatą ir efektyvų pjovimą bet kokioje vietovėje. Dėl 20 colių ratų, visų varančiųjų ratų pavaros ir šarnyrinio vairo mechanizmo, lengva manevruoti ne tik kalvotose vietovėse bet ir siaurose sudėtingose ​​vietose.

  Komercinės klasės komponentai ir paprastas aptarnavimas užtikrina nepriekaištingą ilgaamžiškumą ir maksimalų veikimo laiką.

  Husqvarna P 535HX tiekiamas be pjovimo agregato, prie jo galima prijungti 132 ir 155 cm „Combi“ pjovimo agregatus.

   

  Ypatybės

   

  Hibridinė pavaros sistema

  Įrengta hibridinė pavaros sistema, kurią galima valdyti dviem skirtingais pavaros režimais: elektrinis (naudojamas transportuojant) ir hibridinis (veikiantis dyzelinis variklis ir aktyvus akumuliatoriaus buferis), kai režimai nuolat veikia priklausomai nuo pjovimo sąlygų:

  • normaliomis sąlygomis; dyzelinio variklio galia naudojama tiek priekiniam tvirtinimui per kardaninį veleną valdyti, tiek varant, tiek prireikus įkraunant baterijas.
  • sunkios sąlygos; dyzelinio variklio galia naudojama tiesiog valdyti priekinį priedą per kardaninį veleną. Maitinimas varančiajai jėgai paimamas iš akumuliatoriaus.

  Keturi varomi ratai

  AWD (keturi varomi ratai) užtikrina pravažumą kalvotais, šlapiais ir slystančiais paviršiais. Ši funkcija automatiškai pritaiko visų ratų sukibimą, priklausomai nuo situacijos ir grunto sąlygų. 

  Elektroninis traukos valdymas

  Visų varomųjų ratų (AWD) varymo sistema yra valdoma elektroniniu būdu per integruotus jutiklius, kurie užtikrina optimizuotą sukibimą. Varomieji ratai atskirai ir automatiškai nustato tinkamą greitį visose situacijose, todėl nereikalingas pertraukiamas pavaros sistemos greičio kalibravimas. 

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.