Prekių katalogas

Smulkintuvas Eliet Major 4S Rental Honda GX270

 • Smulkintuvas Eliet Major 4S Rental Honda GX270

  Kodas: MA003021208
  Kaina 3460 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

  Šios prekės laikinai sandėlyje neturime. Pateikus užsakymą, vadybininkas Jus informuos apie artimiausią pristatymo datą.
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Variklis
  Honda GX270
  Našumas
  2 (m³/kg) per val.
  Maks. medienos skersmuo
  65 mm
  Peilių kiekis
  20 vnt.
  Starteris
  Rankinis
  Rinktuvės talpa
  Be rinktuvės
  Išmatavimai (LxWxH)
  1290 x 630 x 1280 mm
 • Eliet MAJOR 4S tai smulkintuvas vertinamas tiek namų vartotojų, tiek profesionalų. Kompaktiškas ir lengvas, todėl lengva manevruoti siaurose tarpuose. Plati padavimo anga suteikia komforto, nes patogu paduoti išsikėrojusias šakas, kurio storis net iki 55 mm.


  Tvirtas rėmas

  Profesionalus smulkintuvas privalo turėti tvirtą rėmą, kuris ilgai tarnaus, todėl Eliet gamina tvirtą suvirintą rėmą pagamintą iš kokybiško plieno.

  Plati padavimo anga

  Skirtingai nuo Minor smulkesniojo modelio, MAJOR 4S turi daug platesnę padavimo anga, dėl kurios galima tuo pat metu smulkinti daugiau nei vieną šaką.

  Itin aštrūs peiliai

  20 ypatingai aštrių peilių smulkina įvairias sodo atliekas į smulkias dalis, be to peiliai yra dvipusiai, todėl tarnauja dvigubai ilgiau. Patentuotas Eliet Chopping PrincipleTM užtikrina, kad peiliai smulkintų pagal pluoštą, dėl ko reikalauja mažiau galios ir lengvai susidoroja su didesniu kiekiu atliekų.

  Diržinė pavara

  Eliet gamina gaminius ilgam naudojimui, todėl smulkintuvui montuoja diržinę transmisiją. Tai, daroma, kad smulkinant atliekas ir pasitaikius kliūčiai ar staigiam užsikimšimui diržas sugertų smūgį taip nepažeidžiant alkūninio veleno ir prailginant tarnavimo laiką.

  Dideli ratai

  Visi Eliet smulkintuvai yra labai manevringi. Dideli ratai su pneumatinėmis padangomis absorbuoja didžiąją dalį vibracijos, todėl smulkintuvas yra dar stabilesnis.