Prekių katalogas

Valas trimeriui 2.7 mm/12m HUSQVARNA Whisper

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 5784364-01
  Kaina 450
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kestučio g. 1D
  Molėtai, Vilniaus g. 83
  Molėtai, Vilniaus g. 17
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Valo ilgis
  12 m
  Valo storis
  2.7 mm
  Valo profilis
  Apvalus
 • Dėl specialios lynelio formos ir patentuotos konstrukcijos lynelio sukeliamas triukšmas yra net 50% (7-8 dBA) mažesnis palyginti su to paties storio apvaliaisiais lyneliais. Be to, užtikrinamas mažesnis oro pasipriešinimas, todėl padidėja variklio veiksmingumas, nes greičiau pasiekiamas reikiamas apsukų skaičius. Dėl unikalios medžiagos lynelio galai neirsta, o specialiai apdorotas paviršius mažina susilydimo žoliapjovės galvutės viduje pavojų, lemia ilgą lynelio eksploataciją ir puikų atsparumą nusidėvėjimui. Dėl savo formos lynelis lengvai traukiasi ir netrūkinėja.

  Patentuotos konstrukcijos Husqvarna tylaus veikimo lyneliai triukšmo lygį sumažina 50 %, todėl geresnės darbo sąlygos. Dėl tinkamai parinktų medžiagų gaminys ilgaamžiškesnis.

  Didelis pjovimo veiksmingumas reiškia mažiau darbo. Tinkamai pasirinkus pjovimo priedus įmanoma užtikrinti didelį pjovimo veiksmingumą, o tuo pačiu - mažiau darbo.

  Šis gaminys geriausiai tinka pjauti žolę.


  Žymos: žoliapjovių lyneliai, pjovimo lynas, pjovimo lynai, lynelis, žoliapjovių priedai, pjovimo valas, valas žoliapjovei.

   

  Lyno ilgis: 12 mLyno profilis: ApvalusLyno storis: 2.7 mm