Jūsų pirkinių
Krepšelis
.
Krepšelis tuščias
akcijos test
Facebook baneris
Gaminitojų katalogai parsisiųsti
Mokilizingas - ypatingos sąlygos
Akumuliatoriniai gaminiai Redback
Naujienų prenumerata Registruokitės ir pirmieji gausite naujausią TGP.lt informaciją

Motopjaustytuvas Husqvarna K760, 350 mm

Kaina
1 048,00 €
Pasiūlyti kainą
Apie trumpai
Gamintojas: Husqvarna
Cilindro darbinis tūris:73.5 cm³
Galia:3.7 kW
Disko pjovimo skersmuo:300 / 350 mm
Max. pjovimo gylis:100 / 125 mm
Motopjaustytuvas Husqvarna K760, 350 mm 1
Klauskite
Taip pat galite
 

Produkto aprašymas

Husqvarna K 760 yra galingas universalus pjaustytuvas, kurio savybių dėka jis yra vienas iš geriausių pjaustytuvų rinkoje. Pjaustytuve įrengta naujos kartos Active Air Filtration™ sistema yra viena iš efektyviausių išcentrinių oro filtravimo sistemų rinkoje, leidžianti dirbti pjaustytuvu iki vienerių metų be filtro aptarnavimo, taip pat SmartCarb™ automatinė filtro kompensavimo sistema ir labai efektyvi vibracijos slopinimo sistema. Pjaustytuve yra X-Torq® variklis, kuris 75 % sumažina teršalų emisiją į aplinką ir sunaudoja 20 % mažiau degalų. Kiti svarbūs privalumai yra DuraStarter™ - tai nuo dulkių užsandarintas, patikimesnis ir ilgiau tarnaujantis starteris, Air Purge bei dekompresinis vožtuvas, palengvinantys pjaustytuvo užvedimą. K 760 idealiai tinka pjauti betoną, akmenį rekonstruojant ar statant naujus statinius. Jis taip pat puikiai tinka mažesnių angų išpjovimui, langų bei durų angų padidinimui, vamzdžių, asfalto bei metalo pjovimui.

Optimalus našumas

Optimalus našumas

Naujas cilindras keliais atžvilgiais padidina pjaustytuvo pjaunamąją gebą. Jis užtikrina efektyvesnį degimą, o kadangi aušinimo plokštelių yra daugiau, teršalų kiekis sumažėja 15 %. Be to, jis užtikrina optimalią veikimo temperatūrą, tad pjaustytuvas yra ne toks jautrus aplinkos sąlygų svyravimams ir degalų kokybės pokyčiams. Naujojo cilindro dizainas dar labiau pagerino efektyvaus „X-Torq“ variklio veikimą: padidino patikimumą , optimizavo darbą, 5 % sumažino degalų sąnaudas ir 15 % sumažino išmetamųjų teršalų kiekį.

Naujoji Active Air Filtration™

Naujoji Active Air Filtration™

Unikali oro filtravimo sistema, kurią sudaro trys atskiri filtrai, pailgina variklio eksploatavimo laiką ir sumažina išlaidas dėl prastovų ir priežiūros. Tai viena iš efektyviausių sistemų rinkoje – jos veikimo laikas (sausuoju pjovimu) be poreikio atlikti filtro priežiūrą siekia iki vienerių metų.

X-Torq™

 

X-Torq™

Unikali variklio technologija, padidinanti galią ir sumažinanti degalų sąnaudas iki 20 %, o  išmetamųjų teršalų kiekį iki 75 %. Šios unikalios variklio technologijos paslaptis yra ta, kad cilindre  naudojami du atskiri kanalai – vienas švariam orui, kitas degalų ir oro mišiniui.


DuraStarter™

DuraStarter™

Patentuota starterio sandarinimo sistema apsaugo nuo dulkių grąžinimo spyruoklę ir skriemulį. Ji iš esmės nereikalauja aptarnavimo, tuo suteikdama mūsų pjaustytuvams papildomo patikimumo.

SmartCarb™

SmartCarb™

Įtaisytas automatinis filtro kompensatorius išlaiko pastovų didelį galingumą ir sumažina kuro  sąnaudas.

Antivibracinė sistema.

Antivibracinė sistema.

Mūsų sukurta antivibracinė sistema sumažina pjaustytuvo rankenų vibraciją, todėl jas patogiau laikyti ir   galima dirbti ilgesnį laiką. Tam, kad naudotojo darbinė padėtis būtų patogi, o įtempimas –  kuo   mažesnis, tarp rankenų esantis atstumas yra didelis. Dėl tokių rankenų ir trumpo variklio  korpuso   naudotojas visada yra arti mašinos, tad gali ją perkelti ir valdyti lengviau.


 

DEX
DEX yra naujoji dulkių sugavimo sistema šlapiam ir sausam pjovimui. Priedas Vac pjaustytuvui K 3000 Vac ir DC 1400 yra du sprendimo būdai šioje sistemoje. Dauguma mūsų pjaustytuvų turi vandenį tausojančius įtaisus šlapiam pjovimui, kurie garantuoja, kad dulkių sugavimui bus sunaudotas mažesnis vandens kiekis. To rezultatas yra švarus pjovimas su mažiau sunaudoto vandens ir mažiau skystų pjovimo atliekų, lyginant su tradiciniu šlapiu pjovimu. Mobilus akumuliatorinis vandens tiekimo bakelis WT 15 reiškia, kad jums nereikia pumpuoti rankiniu būdu.


Keičiama pjaunančios dalies padėtis
Pjaunančioji dalis perstatoma, o transmisija – visiškai sandari, apsaugota nuo pjaunant susidarančių dulkių ir pan., todėl jos dalys mažiau dėvisi.


Sandari transmisija
Sumažina dėvėjimasi ir praslydimo riziką.


Ypač ergonomiškas
Mūsų mašinas paprasta naudoti, nes jos yra kompaktiškos, lengvos ir patogios. Papildoma virpesių slopinimo sistema rankenose suteikia daugiau komforto operatoriams, dirbantiems ilgesnį laiką.


DEX (Dust Extinguisher System)
Dėl patobulintos šlapiojo pjovimo sistemos dulkių surinkimas tapo dar efektyvesnis. Naujas vandens čiaupas leidžia tiksliau valdyti vandens kiekį, taip žymiai sumažindamas vandens sąnaudas ir susidarančių skystų atliekų kiekį.


X-torq®
Naujojo cilindro dizainas dar labiau pagerino efektyvaus „X-Torq“ variklio veikimą: padidino patikimumą , optimizavo darbą, 5 % sumažino degalų sąnaudas ir 15 % sumažino išmetamųjų teršalų kiekį.


Žymos:
motopjaustytuvai, Husqvarna, statybinė technika, technika statyboms.

 

 

 

 

TGP parduotuves

  • Verkiu g. 32, Vilnius
   Parduotuves tel: +370 5 273 77 44
   El. paštas: verkiu@tgp.lt
   Remonto dirbtuviu: +370 5 277 91 86
   Darbo laikas:
   I-V 8 - 18 VI 9-14 val.
  • Vilniaus g. 17, Moletai
   Parduotuves tel: + 370 383 53300
   El. paštas: moletai@tgp.lt
   Remonto dirbtuviu: + 370 383 53300
   Darbo laikas:
   I-V 8 - 17 VI 8-12 val.
  • Vilniaus g. 83, Moletai
   Parduotuves tel: +370 383 51500
   El. paštas: moletai1@tgp.lt
   Remonto dirbtuviu: +370 383 51500
   Darbo laikas:
   I-V 8 - 17 VI 8-12 val.
  •    
  • Kestucio g. 1D, Lentvaris 
   Parduotuves tel: +(8 528) 21 112;
   +370 528 70450
   El. paštas:lentvaris1@tgp.lt
   Remonto dirbtuviu: +370 528   21 112
   Darbo laikas:
   I-V 8 - 17 VI 9-14 val.
  •      
paysera tgp
Visos teisės saugomos.
© 2019 UAB "Technika girioms ir parkams" įm. kodas - 124482894
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus