UAB “Technika girioms ir parkams”
Kalvarijų g. 125, Vilnius LT-08221
Telefono Nr.: +370 5 2763227
Fakso Nr.: +370 5 2763227
El. paštas: info@tgp.lt
Kaina
2 699,00 €
Pasiūlyti kainą
Apie trumpai
Gamintojas: Eliet
Tipas:Motorinis
Oro srautas:50 m³/min
Svoris:95 kg
Lapų siurblys Eliet Cameleon M 360 1
Klauskite
Taip pat galite
 

Produkto aprašymas

Eliet Cameleon - tai kompaktiškas lapų siurblys ir smulkintuvas viename. Šis įrenginys tinka tiek individualiam naudotojui atliekančiam aplinkos tvarkymo darbus, tiek profesionalams. Šio įrenginio panaudojimo spektras labai platus - arklidžių, viešbučių, poilsio bazių ar kitų teritorijų priežiūra.
Ilga ir plati įsiurbimo žarna, didelis manevringumas ir lengvas transportavimas, talpi rinktuvė ir patogus jos  išpylimas, tvirta konstrukcija, dideli ratai, patogi ir ergonomiška įsiurbimo žarnos rankena, atraminiai žarnos antgalio ratukai ir lanksti žarna, leidžianti vartotojui be didelių pastangų laviruoti tarp kliūčių - tai tik keletas privalumų, kurių dėka šį mechanizmą lengva ir patogu naudoti.

Kaip priedą galima sumontuoti smulkintuvą, kuris susmulkins įsiurbiamus lapus ar kt. ir leis rinktuvę užpildyti dar talpiau.

Permatoma siurbimo žarna

Šis modelis tiekiamas su permatoma žarna, kad iškilus trukdžiams ar užsikimšus, problema galima būtų pašalinti greitai ir patogiai. Speciali pritvitinimo sistema leidžia greitai nuimti žarną, o variklis automatiškai sustabdomas.

Plieninis sraigtas

Siurbimo sraigtas pagamintas iš plieno, kad jam nepakenktų stambios šiukšlės. Šis siurblys puikiai tinka siurbti ne tik lapus bet ir įvairias šiukšles, tokias kaip skardinės, popierius ar kt.

Siurbimo antgalis

Platus siurbimo antgalis su atraminiu ratuku, kad vartotojui nereiktų laikyti pakelto antgalio. Taip sumažinamas vartotojo nuovargis bei pagerinama ergonomika, bei manevringumas.

Paprasta naudotis

Surinktuvė greitai gali būti atsegama bei ištuštinama.

Smulkinimo priedas užsakomas atskirai.

Daugiau info: www.elietmachines.com


Žymos: Lapų siurbliai ir pūstuvailapų siurblyssiurblys lapamslapu pūstuvaipūstuvaipūstuvas.

2020.01.22 01:01 Atspausdinta iš UAB “Technika girioms ir parkams” tinklalapio.
Adresas: http://www.tgp.lt