Prekių katalogas

Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM + dovana

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 41472000218A
  Kaina 839 
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Vilnius, Verkių g. 32
  Lentvaris, Kestučio g. 1D
  Molėtai, Vilniaus g. 83
  Molėtai, Vilniaus g. 17
  Šios prekės šiuo metu neturime sandėlyje, jos tiekimo terminas gali būti ilgesnis. Vadybininkas turės patvirtinti šį užsakymą
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Gamintojas
  Variklis
  2-MIX
  Cilindro darbinis tūris
  41.6 cm³
  Galia
  2.0 kW
  Starteris
  Rankinis ErgoStart
  Darbinis velenas
  Ištisinis
  Pjovimo plotis
  48 cm
  Bendras ilgis (be pjovimo įrangos)
  179 cm
  Laikymo diržas
  Dvigubas
  Rankenos
  Reguliuojamos
  Komplektacija
  Galvutė žolei, pjovimo diskas, laikymo diržai
  Kuro bako talpa
  0.75 L
  Svoris
  8.5 kg
 • STIHL FS 410 C-EM - tai galinga, kietos žolės pjovimui skirta krūmapjovė. Turi 4 taškų vibracijų slopinimo sistemą, „ErgoStart“ funkciją, universalią dvipusę rankeną, kurios padėtis gali būti keičiama nenaudojant papildomų įrankių, „2-MIX“ tipo galingą ir ekonomišką variklį su „M-Tronic“ sistema.

  Elektroninis variklio valdiklis su atminties funkcija tiksliai reguliuoja bet kokiame darbo etape uždegimo tašką ir kuro dozavimą, o taip pat užtikrina optimalią variklio galią, nuolatinį maksimalių sūkių skaičių ir labai gerą pagreitį.

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM tiekiama su patogiu dirbti „ADVANCE“ tipo diržu.

   

  Savybės

   

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  STIHL "ECOSPEED"

  Su "ECOSPEED" funkcija krūmapjoves naudosite dar ekonomiškiau. Tiesiog pasukite ratuką minuso kryptimi ir sumažinkite didžiausią variklio greitį. Krūmapjovė veiks daline apkrova, tačiau ji gali dirbti ir pilnu pajėgumu, tiesiog jums reikia patraukti droselio svirtį. Kai krūmapjovė veikia daline apkrova, sumažėja degalų sąnaudos ir su vienu degalų baku galima dirbti žymiai ilgiau. Be to, dirbant daline apkrova šis įrankis mažiau slysta palyginus su darbu visu pajėgumu. 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  STIHL „ErgoStart“ (E)

  Lengvas paleidimas. STIHL „ErgoStart“ per pusę sumažina jėgos sąnaudas paleidžiant ir leidžia naudoti maždaug dviem trečdaliais mažesnį paleidimo greitį. 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  Plačios rankenos

  Intensyviai dirbant plačios formos rankenos užtikrina tolygų darbą, leidžia patogiai valdyti įrenginį, kuris yra tinkamas prižiūrėti didelius plotus ir nenuvargina dirbančiojo. 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  STIHL "M-Tronic"

  Elektroninis variklio valdiklis su atminties funkcija reguliuoja bet kokiame darbo etape uždegimo tašką ir kuro dozavimą bei, atpažindamas neįšilusio / įšilusio variklio paleidimą, užtikrina optimalią variklio galią, nuolatinį maksimalių sūkių skaičių ir labai gerą pagreitį. Tik viena paleidimo padėtis kombinuotoje svirtyje. Paprastas paleidimas atliekant kelias paleidimo eigas ir neperjungiant. 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  Sumažinto išmetimo variklio technologija

  STIHL dvitaktis variklis su „2-MIX“ technologija, kuri suteikia prietaisams galios esant bet kokiai traukai ir sutaupo iki 20 proc. degalų. Keturių kanalų cilindro ir degiojo mišinio recirkuliacijos junginys. Taip pat iki 70 proc. sumažinamas išmetamųjų dujų kiekis. Atitinka išmetamųjų dujų standartą ES II . 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  Beįrankis rankenų reguliavimas

  Centriniu varžtu galima reguliuoti be jokių papildomų įrankių. Įrenginio transportavimui ir saugojimui rankenas galima atlenkti 90 laipsnių kampu. 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  Rankinis degalų siurblys

  Paspaudus siurblio membraną, karbiuratoriaus kamera užpildoma degalais. Todėl traukiant virvutę jau būna pakankamai degalų, kurie paskatina oro ir degalų mišinio susidarymą. Dėl to nereikia taip daug kartų traukioti virvutės. 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  Reduktoriaus užfiksavimas

  Keisti pjovimo priedą ypač lengva užfiksuojant reduktorių fiksavimo kaiščiu ar atsuktuvu (panašiai kaip paveikslėlyje). 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  Kompensatorius

  Karbiuratoriuje esantis kontroleris neleidžia kuro mišiniui tapti per daug riebiu, kai oro filtras yra užterštas. Paduodamas kuro kiekis nustatomas pagal patenkantį oro kiekį, kuris ateina per oro filtrą. Taip užtikrinamas reikalingas kuro/oro santykis. Filtro netgi nereikia taip dažnai valyti tol, kol nekrenta galia. 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  STIHL 4 taškų antivibracinė sistema

  STIHL krūmapjovių plieninės spyruoklės veikia kaip antivibraciniai elementai, sumažinantys motoro ir sukamojo peilio sukeliamą vibraciją. Todėl rankenų vibracija itin maža ir įrenginius lengva valdyti (panašiai kaip paveikslėlyje). 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  Universalūs diržai "ADVANCE PLUS"

  Su patogiu kabliu, kad būtų galima paprastai ir greitai užsidėti bei nusiimti krūmapjovę. 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  Supaprastinta užvedimo sistema

  Tik nustatykime pasiurbimą, papumpuokim kurą ir patraukim starterio virvutę. Veikiantis įrenginys sustabdomas vos spustelėjus išjungimo mygtuką. Kai įrenginys sustabdomas, uždegimas aktyvuojamas iš karto. Todėl vėl galima kurti be papildomų veiksmų. 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  Ilgo naudojimo oro filtras

  Lengvai prieinamas filtro popierius užtikrina ilgus tarnavimo intervalus. 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  Didelis kuro bakas

  Permatomas 0.75 l talpos degalų bakelis užtikrina ilgus darbo intervalus ir rečiau pritrūksta degalų. Lygis lengvai matosi iš išorės. Lengva papildyti per didelę, lengvai prieinamą bakelio angą (panašiai kaip paveikslėlyje) 

  Krūmapjovė STIHL FS 410 C-EM

  Vasaros/žiemos rėžimas

  Greitai ir lengvai galima pakeisti iš vasarinio į žieminį rėžimą. Žieminio rėžimo metu oro filtras ir karbiuratorius neužšąla.