UAB “Technika girioms ir parkams”
Kalvarijų g. 125, Vilnius LT-08221
Telefono Nr.: +370 5 2763227
Fakso Nr.: +370 5 2763227
El. paštas: info@tgp.lt

Sniego kastuvas KST50 GARDENA 3241

Kaina
21,00 €
Pasiūlyti kainą
Apie trumpai
Gamintojas: Gardena
Darbinis plotis:50 cm
Sniego kastuvas KST50  GARDENA 3241 1
Klauskite
Taip pat galite
 

Produkto aprašymas

Dėl lengvos ir tvirtos 50 cm pločio plastikinės mentės GARDENA sniego kastuvas "KST 40" ypač tinka valyti mažesnius sniego plotus. Plastikinės mentės briaunos plačios, o paviršius plonas, todėl semtuvas gerai slysta tako paviršiumi ir prie jo nelimpa sniegas. Dėl paaukštintų šonų sniegas neiškrenta, o platus kraštas suteikia stabilumo. Plastikinė mentė atspari druskai ir atlaiko iki -40 °C laipsnių temperatūrą. Briauna pagaminta iš tvirto, atsparaus susidėvėjimui ir lankstaus plastiko, kuris dirbant nekelia triukšmo. Dėl to šis sniego kastuvas taip pat tinka valyti nelygius paviršius, tokius kaip natūralus akmuo ar plytelės. "combisystem" sniego semtuvui "KST 50" tinka visos GARDENA "combisystem" rankenos, ir GARDENA rekomenduoja "combisystem" aliumininę "Ergoline 130" rankeną. Rankena padengta plastikine danga, kuri neslysta ir apsaugo nuo šalčio, o ją pačią malonu laikyti rankoje. Pakreipta ir ergonomiškos formos rankena neslysta ir ją ypač patogu suimti kreipiančiąja ranka.

Lengvas ir tvirtas

GARDENA "combisystem" sniego kastuvas pagamintas iš tvirto, naudojimui atsparaus ir lankstaus plastiko. Tai daro kastuvą ypač lengvu ir tinkamu universaliam naudojimui - netgi nelygiems paviršiams. Kastuvas dirba tyliai.

Tvirtas ir veiksmingas
Platus sniego kastuvo kraštas užtikrina aukštą stabilumą, o paaukštinti kraštai apsaugo nuo praslydimo sniegu. Dėl puikaus paviršiaus prie kastuvo neprilimpa sniegas.

Patikimas tvirtinimas
Kastuvas KST50 paprastai sujungiamas su rankena ir priveržiamas varžtu. Patikima technologija užtikrina, jog gaminys neklibės ir juo bus galima patikimai dirbti.

Atsparus šalčiui ir druskai
Sniego kastuvas yra patikimas įrankis netgi žemiausioje temperatūroje. Jis atlaiko iki -40 °C laipsnių temperatūrą, taip pat atsparus druskai.

 

Žymos: sniego kastuvas, sniego mentė, sniego valytuvas, sniego įrankiai.

2020.05.27 06:05 Atspausdinta iš UAB “Technika girioms ir parkams” tinklalapio.
Adresas: http://www.tgp.lt