Prekių katalogas

Žoliapjovės traktoriukai

Žoliapjovės traktoriukai

ŽOLIAPJOVĖS TRAKTORIUKAI

Žoliapjovės traktoriukai – nepamainomi pagalbininkai sodo darbams atlikti. UAB „Technika girioms ir parkams“ parduotuvėse rasite įvairių traktoriukų žoliapjovių ir esame įsitikinę, kad mūsų prekių asortimente tikrai rasite traktoriuką atitinkantį Jūsų poreikius. Traktorius žolei pjauti galėsite rinktis iš Husqvarna, Stihl, StigaTexas, Toro, Grasshopper ir kt. gamintojų.


Norint įsigyti žoliapjovę traktoriuką reikia apgalvoti nemažai įvairių niuansų: kokį plotą planuojate dirbti, kokie Jūsų lūkesčiai, kokio tipo traktoriukas geriausias ir pan. Tačiau mūsų plačiame prekių asortimente tikrai išsirinksite sodo traktoriuką atitinkantį visus Jūsų poreikius.

 

Sodo traktoriukai

Įsigiję įprastą sodo traktoriuką galėsite prižiūrėti tiek mažesnius, tiek didelius vejos plotus. Žoliapjovės traktoriukai gali būti su integruotu žolės surinktuvu ir be žolės surinktuvo. Pasirinkę sodo traktoriuką su surinktuvu, galite būti tikri, kad nupjauta veja atrodys gražiai, nes visa nupjauta žolė bus kruopščiai surinkta. Norėdami natūraliai patręšti veją, galite rinktis žolės pjovimo traktoriukus su šoniniu žolės išmetimu ir mulčiavimo funkcija.


Rider traktoriai

Norint pjauti plotus, kuriuose yra daug sunkiai pravažiuojamų vietų, auga daug krūmų, gėlynų ir medžių, rekomenduojame įsigyti Rider traktoriuką žoliapjovę. Rider sodo traktoriukai išskirtiniai tuo, kad turi priekyje sumontuotą pjovimo agregatą. Operatorius dirbdamas su Rider žolės pjovimo traktoriuku gerai mato priekyje sumontuotą pjovimo agregatą, todėl labai patogu pasiekti sunkiai prieinamas vejos vietas. Rider žolės pjovimo traktoriukai labai ergonomiški ir manevringi, juo tobulai apvažiuosite įvairias kliūtis. Rider žolės traktoriukai gali būti su žolės surinktuvu ir be integruotų žolės rinktuvų.


Nulinio posūkio spindulio traktoriai

Labai dideliems plotams prižiūrėti galite rinktis nulinio posūkio spindulio traktorių (zero turn traktoriukai). Nulinio posūkio spindulio žoliapjovės traktoriukai sukurti greitam, našiam darbui. Puikiai tinkantys didelių plotų savininkams ir profesionalams. Pasirinkus tokį žolės pjovimo traktorių neliks jokių nenupjautų plotų, nes toks traktoriukas apsisukdamas aplink savo ašį visiškai nepalieka nenupjautų plotų. Zero turn traktoriukai galingi, ypač tvirti, sukurti intensyviems darbams. Pasirinkę nulinio posūkio spindulio traktoriuką žoliapjovę dirbsite efektyviai, greitai ir paprastai.


Dėl didelio trakotriukų priedų asortimento su žolės pjovimo traktoriumi galite dirbti visus metus ir ne tik greitai bei patogiai nupjausite veją, bet prikabinę priekabą galėsite nesunkiai transportuoti krovinius, pasirinkę sniego peilį lengvai nuvalysite sniego pusnis, prikabinę šepetį lengvai nuvalysite šaligatvius ar plyteles, prikabinę aeratorių atgaivinsite veją.


Reikia konsultacijos renkantis žoliapjovę traktoriuką? Mūsų specialistai pasirengę Jums padėti. Išsirinkite žoliapjovę traktoriuką internetu ir kreipkitės nurodytais kontaktais arba atvykite pasitarti į UAB „Technika girioms ir parkams“ parduotuvę esančią Vilniuje, Molėtuose ar Lentvaryje.


Žoliapjovės traktoriuko kaina internetinėje parduotuvėje ir salonuose gali skirtis. Traktoriukų žoliapjovių akcijos elektroninėje parduotuvėje taip pat gali skirtis nuo akcijų taikomų fizinėse įmonės parduotuvėse.